Estudio Somnium Palermo 102

  • 31 m²

Apartmán Estudio Somnium Palermo 102 poskytuje ubytování s Wi-Fi ve veřejných prostorách, 2 km od Divadlo Teatro Colón.

Auta jsou k dispozici k pronájmu.

Hosté mohou denně vařit v kuchyni s toustovačem a troubou.

Hlavní umístění ve čtvrti Palermo nabízí jednoduchý přístup do Nákupní centrum Alto Palermo. Hosté mohou navštívit Japonská zahrada během 25 minut chůze. Fuensanta je vzdálen asi 5 chůze a nabízí jídla argentinské kuchyně. Autobusová stanice Santa Fe y Billinghurst je 350 metrů daleko, a stanice metra Bulnes je dostupná během 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Estudio Somnium Palermo 102 Buenos Aires
Amplio Departamento En La Mejor Zona De Palermo Sobre La Avenida Coronel Diaz
Cena pouze pro mobilní zařízení

Amplio Departamento En La Mejor Zona De Palermo Sobre La Avenida Coronel Diaz

73 m od ubytování
Palermo Oasis Family Apart
Cena pouze pro mobilní zařízení

Palermo Oasis Family Apart

196 m od ubytování
USD 100 USD 90
za noc
Apart Guemes 1
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apart Guemes 1

242 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Jorge Newbery
    7 km

    Vlaková nádraží

    Palermo Station
    2 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Nepřetržitě otevřená recepce
    • Pronájem aut

    Rekreace

    • Vybavení BBQ
    • Solárium

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • K dispozici čaj a káva

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Estudio Somnium Palermo 102 apartmán umístěn?
      Apartmán Estudio Somnium Palermo 102 apartmán se nachází v blízkosti Avenida Santa Fe.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Estudio Somnium Palermo 102?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Estudio Somnium Palermo 102 patří mimo jiné Nákupní centrum Distrito Arcos, Divadlo Teatro Colón, Japonská zahrada.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Estudio Somnium Palermo 102?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Estudio Somnium Palermo 102 patří restaurace Fly Taco a Victoria Cream, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi ve veřejných prostorách.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Jorge Newbery
    7 km

    Vlaková nádraží

    Palermo Station
    2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Estudio Somnium Palermo 102 Buenos Aires

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít